Sponsorlu Bağlantılar

Aras Kargo Şubelerinden Gönderi Alımı ve Teslimi

Aras Kargo Şubelerinden Gönderi Alımı ve Teslimi

Aras kargo, ülkenin her yerine sorunsuz kargo hizmeti verirken bazı durumlarda gecikmeler yaşanmadığı sürece, ortalama 3 gün içinde teslimat yapabilmektedir. Birkaç aşama sonunda, ücretsiz olarak kargo takibi yapılmasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Gönderilerin anlık olarak takip edilmesi esnasında, mutlaka takip numarası olmalıdır. Bununla birlikte en yakın şubeye gidilerek adınıza kargo olup olmadığını, yalnızca isimle öğrenebilirsiniz.

Gönderinin şubeye teslim edilmesi ya da şubeden teslim alınması söz konusuysa, kargonun çalışma saatleri çerçevesinde gönderiyle ilgili işlemler yapılabilmektedir. Dağıtımı işlemleri haftanın 6 günü devam etmektedir. Dağıtım işlemleri, günlük yoğunluğa göre farklılık göstermektedir. Adresten alım hizmetinden de çalışma saatlerine göre yararlanılabilmektedir. Adresten alım talebi geç saatte yapıldığında bundan faydalanmak isteyenler bir sonraki iş gününü beklemek durumundadır.

En Yakın Aras Kargo Şubesinden Gönderi Takibi

Aras kargo takibi, adresinize en yakın şubeden yapılabilmektedir. Sizin için en yakın şubeyi bulma yönünde, internet adresine bakabilirsiniz. Adrese giriş yapıldığında adres detayı girildiğinde, bulma butonundan en yakın şubeye ulaşılabilmektedir. Böylece en yakın şubeye ulaşılarak tüm gönderi işlemlerinizi yapabilmek oldukça kolaydır.

Aras kargo takip numarası, kargoların şubeden alınması halinde de geçerlidir. Gönderi teslimatının alınmasında, kargo yetkilisine teslim kodunun bildirilmesi gerekmektedir. Bunun yanında yine şubeden gönderi teslim alınmasında, kargo yetkilisi teslim kodunu istemektedir. Kargonun güvenli bir şekilde teslimatı noktasında, teslimat kodunun doğru bir şekilde kargo görevlisine bildirilmesi gerekir. Teslimat kodunun hatalı olması durumunda kimlik doğrulaması yapılması istenmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.
Başa dön tuşu
canlı casino siteleri
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -