Sponsorlu Bağlantılar

Araçlara Garantili Yazılım Hizmetleri

Araçlara Garantili Yazılım Hizmetleri

Firma Türkiye’nin pek çok şehir ve ilçesinde araç sahipleri için garantili yazılım hizmetleri veriyor. Araçların beyinlerine yükledikleri yazılımlar sayesinde araçların normal performanslarının %35 oranın da artışını sağlıyor. Ecumasters bu hizmeti farklı marka ve modellerdeki araçlar için veriyor.

Yakıt Tasarrufu Sağlayan Yazılımlar

Firma garantili araç yazılım yüklemesi sayesinde araçlardaki performans artışı sayesinde farklı kolaylıklarda sağlıyor. Bunlardan en önemlisi yazılımı yenilenen araçların daha az yakıt tüketmesi oluyor. Bu sayede kişiler yakıt tasarrufu yaparak yakıtlar için daha az ücret ödüyorlar.

7 Gün Deneme Süresi

Firma bayileri aracılığıyla 50 üzerinde araç markası için hizmet veriyor. Chip tuning uygulaması sonrası kişilerin araçlarını test etmelerine imkan veriyor. Firma tarafından verilen 7 günlük deneme süresi sayesinde kişiler yüklenen yazılım sonrasında araçlarındaki değişikliği fark edebiliyorlar. Yazılım yüklemesinden memnun kalınmadığı durumlarda da firma 7 gün içinde iade imkanı veriyor. Bu sayede kişiler firmaya ödedikleri ücreti geri alabiliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu