Perfect Ed Sheeran Essay Sample Essay Writing Ielts Task 2 Essay Essay Directives Science Without Religion Is Lame Essays
Gündem

2022 Yılbaşında İzmir’de Nereye Gidilir ?

2022 Yılbaşında İzmir’de Nereye Gidilir ?

Yeni Yıla sayılı zaman kalmışken İzmir’deki mekanlar da yılbaşına şimdiden hazırlanmaya başladı. Yılbaşı kutlamalarına yaklaşık 2 senedir pandemi sebebi ile hasret kalan İzmir’liler bu yılbaşını doyasıya kutlamak için sabırsızlanıyor. Peki 2022 yılbaşı ülkemizde ve İzmir de istediğimiz gibi mekanlarda doya doya sevdiklerimizle eğlenerek kutlayabilecekmiyiz? Şu anda normalleşme süreci ve alınan tedbirler doğrultusunda aksi bir durum gözükmüyor. Büyük bir aksilik de çıkmazsa Yeni Yıla eskisi gibi birçok yerde Yılbaşı kutlaması yaparak girebileceğiz. İzmir yılbaşı programları ve etkinliklerini takip edip öğrenebileceğiniz harika bir site var. Yılbaşında Programlar sitesinden İzmir Yılbaşı ve diğer önde gelen şehirlerimizdeki yılbaşı etkinliklerini bir tıkla öğrenebilirsiniz.

İzmir’de özellikle Alsancak, Kordon, İnciraltı, Bayraklı gibi semtlerden çok sayıda mekanda yılbaşı kutlaması yapılmaktadır. İzmir Yılbaşı otel programlarında sevilen sanatçılar sahne almaktadır. Ayrıca mekanlarda yılbaşı yemekleri, clublarda yılbaşı partileri yapılmaktadır.

İzmir Çevresindeki Yılbaşı Etkinlikleri

Hepimizin bildiği gibi İzmir ‘in yakın çevresinde çok popüler yerleşim yerleri yer alır. Çeşme, Kuşadası, Urla, Seferihisar, Gümüldür, Efes te yılbaşı etkinlikleri yapılmaktadır. Çeşme Yılbaşı programları , Alaçatı yılbaşı restaurantları, Kuşadası Yılbaşı otelleri çok popülerdir. Bu harika merkezlerde Sanatçılı Yılbaşı Otel programlarına katılabilir, Gala yemekleri ve Otel konaklamalarından yararlanabilirsiniz.

İzmir Yılbaşı mekanları her sene artmakta İzmir Yılbaşının kutlandığı önemli şehirler arasına girmiştir. İzmir ve çevresindeki mekanlarda sevdiklerinizle harika bir yılbaşı akşamı geçirebilirsiniz. İzmir’de club ve bar programları da hayli ilgi çekmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu