Sponsorlu Bağlantılar

2020 Yılının En Güvenilir Spor Haberleri Sitesi

Betexper Finansal İşlemler

Betexper şikayet analizinin yapıldığında bazı kullanıcıların kazandıkları tutarı hesaplarına alamadıklarını söyledikleri görülmektedir. Bu durum ile ilgili araştırma yapıldığında genel olarak bu tarz şikayetler ilk yatırım bonusu almış olan ve çevrimi bulunmakta olan bonuslar neticesinde görülmektedir. Çevrimin tamamlanmaması sonucu hiçbir bahis sitesi üyelerine ödeme yapmamaktadır. Bu sebeple yapılamayan çekimler kullanıcının kendi hatasından kaynaklanır.

Betexper giriş yapılması ile birlikte canlı destek hizmetlerinden ne kadar bir çevrimin bulunduğu bilgisi alınabilir. Betexper güvenilir mi şeklinde sorulmakta olan sorulara tereddüt bile etmeden evet denilmelidir. Sitede gün içerisinde 50 bin TL çekim yapılabilmektedir. Piyasadaki en güvenilir siteler arasında yer almaktadır.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu